Povídky plné sexu
zpět na hlavní stranu

 

Únos

Byl jsem na služební cestě do Brna, celkem nudná záležitost a už jsem se vracel. Jsem ten typ, co když může, tak pomůže a tak mne celkem potěšilo, když u krajnice na výpadovce stála modrá Felicie a docela pohledná holka signalizovala, že mají poruchu a gestikulovala o pomoc. Dost pěkná, pomyslil jsem si, proč jim ještě nikdo nezastavil a s touto myšlenkou jsem zastavil za ní. „Zhaslo nám to a už to nejede“ rekla mi a všiml jsem si dalších dvou divek, sedících uvnitř. Nechtěl jsem z nich dělat hloupé a tak jsem beze slov otočil klíček. Auto nic, závada v elektrice. Tak to je v háji, tady se pomoc nedá. Ta, co stopovala, mi ukázala na zadní sedadlo, hned vedle kočky, co tam seděla a snažila se na mě usmívat. „Podívej, tady je nějakej utrženej drát“ Drát na zadním sedadle, pitomost! Ale přesto jsem tam vlezl abych to obhlídl. Zabouchla za mnou dveře a to mě vyděsilo. Ale ona si sedla k volantu a povídá s ďábelským úsměvem: „A jsi náš! A nesnaž se bránit, dáme ti injekci a až usneš, tak tě vykastrujeme, jasný?“ No, jasný mi to nebylo, ale o kulky jsem opravdu strach měl. Dokonce víc než o svý auto, které jsem na dálku stačil zamknout. „Ruce za záda, poručila mi od volantu a kočička vedle mne mi je pevně spoutala policejními klepety. A jsem v háji, pomyslel jsem si, teď už s tím nemůžu nic dělat. A aby to bylo ještě horší, dostal jsem šátek přes oči a byl jsem zcela v jejich rukách.
Bál jsem se, že mi něco udělají, ale v auto jelo klidnou jízdou, snažil jsem se počítat zatáčky, ale brzy jsem ztratil přehled. Pak jsme zastavili. Ještě před vystoupením mi jedna z nich nasadila obojek a s cvaknutím připnula vodítko. Cuknutím za vodítko mi dali pokyn k vystoupení. Vedli mě k železným dveřím, které se skřípavě otevřeli a já byl vlečen nejakou chodbou k dalším dveřím. Zde jsme chvíli stáli, pak cvakl zámek a já udělal asi deset kroků a trhnutí vodítka mi nekompromisně přikázalo zastavit. Znovu cvakl zámek a podle uvěny jsem stál v nějaké hale nebo tělocvičně. Po celou dobu holky nepromluvily ani slovo. Slyšel jsem zarachocení řetězu a pak jsem cítil, jak mi manipulují s pouty. V hlavě mi běžely scénáře hororových filmů a všemožné mučení, které lidstvo vynalezlo a děsil jsem se co mě čeká. Řetěz znovu zarachotil a moje ruce byly vytaženy vzhůru. Přetáhly triko nad hlavu a pak ho vytáhli nahoru. Rozepnuly mi kalhoty a stáhly mi je i se boxerkami. Stál jsem tam nahý, oslepený a bezmocný a cítil jsem se potupen, ale vzrušovalo mě to a tak se mi postavil. Potom jsem cítil teplé ruce na své tváři a z očí mi sjel šátek.
Stál jsem uprostřed staré tělocvičny a ony stály přede mnou, avšak v úplně jiných šatech než v autě. Ta, co řídila, měla černé kožené body s kovovými cvoky, na rukou dlouhé rukavice a na nohou vysoké boty. Kolem pasu měla obtočen široký pásek s řetízky.
„Jsem Rita, ale ty mě budeš nazývat ‘moje paní’“ řekla, „Jsi můj otrok, protože jsi muž. Podívej se na sebe“ zasmála se, “jsi bezmocný a vidíš ženu a hned myslíš na sex a stojí ti“ a pleskla mě jezdeckým bičíkem, přes trčící penis. Okamžitě ochabl, což bylo dalším důvodem k výsměchu.
„A hned ti změkne, a už s ním nic není. Jsi tu proto, abys mě přesvědčil, že jsi hoden toho jména, jména ‚muž’. Pokud se ti to povede, obsloužíme tě tak, jak jsi nikdy ani nesnil, pokud ne budeš trpět. Tak se snaž.
Pravidla jsou jednoduchá – budeš mě poslouchat bez odmluvy, nebudeš se mi dívat do očí a nepokusíš se se uspokojit. Jasné?“ vzkřikla.
„Jasné“ odpověděl jsem, a sklopil jsem oči.
„Jasné, moje paní!“ Vzkřikla vztekle a pleskla mě přes stojící úd.
Okamžitě jsem se opravil: „Jasné, moje paní“.

Rita byla černovlasá a byla asi jejich velitelka, protože ty zbylé dvě nepromluvily ani slovo. Bruneta, co stála za ní, byla mlaďounká, asi 20 let, na sobe měla červenou podprsenku a tanga. Oba kusy prádla byly sešity z koýených proužků a pod nimi prosvítaly nahoře bradavky jejich oblých prsou a dole jsem tušil obrysy její mušličky.
Ta třetí byla blondýna a byla oblečená v modrých průsvitných šatech, skrz které prosvítal obrys jejich plných ňader. Bylo jí asi pětadvacet let a měla krásnou tvářičku roubenou zlatými vlasy jako anděl.
Jak jsem řekl, Rita byla jejich vůdce a možná i vládkyně. Ty dvě další byly krásné
ale byly jen odlesk sexappealu Rity. Ta mela v očích pohled, který nenechal
nikoho na pochybách - "Já jsem tu proto, abych si vzala to co chci, svou
rozkoš a potěšení. A ty uděláš všechno, aby jsi mi to dal" A věřte mi, že
snad každý muž, včetně mě, by to udělal. A ten úsměv, výzva a trošku pohrdání, asi jako "Tak to zkus, já vím, že to tobě udělá dobře, ale CHCI aby jsi udělal dobře mě"

Pokynula té v červeném prádle a ta ke si ke mně klekla a začala mě kouřit. Vzala mou kládu do úst, ta ztvrdla a ona na ní projížděla rty a jazykem dráždila uzdečku k zešílení. Vzdychal jsem a cukal jsem se s rukama nahoře, ale nemohl jsem nic dělat. Rita a blondýna mě pozorovaly a pak si ta blondýna rozhrnula šaty a zajela rukou na svou mušličku.
„Pane bože“, pomyslel jsem si, „ona si jí honí a mě tady zatím líže ptáka další kráska“. Šíleně mě to vzrušovalo a bál jsem se, že se udělám. Ale bruneta mě přestala kouřit, otočila se ke mně zády, předklonila se a narazila se mi na napnutý péro. Naprosto zkušeně a bez mé spolupráce si ho tam vrazila a začala se pohybovat dopředu a dozadu. Začal jsem přirážet v jejím rytmu a cítil jsem stahy kundičky, jak na ní šel orgasmus. I na mě to začalo přicházet ale ona se vyškubla a mé péro tam trčelo neuspokojené.
Potom mi spustily ruce a odvázali mě a sundali mi zbytky oděvu. Mezitím si blondýna lehla na bednu, rozhrnula šaty a Rita mě k ní odvedla na vodítku a přikázala mi ji lízat její mušličku. Mám to rád a její čičinka byla skutečně nádherná, vyholená s krásnými závojíčky, n a kterých se leskla šťáva od předchozího dráždění. Předklonil jsem se a začal ji lízat jako o život. Sál jsem poštěváček a kmital jazykem na jejích pyscích a pronikal jsem jím i dovnitř. Cítil jsem její chvění a slyšel hlasité vzdechy. Přidal jsem i dva prsty, které jsem zasunul do teplé a vlhké kundičky. Asi to bylo ono, protože se začala zmítat v přicházejících vlnách vyvrcholení. Rita pokynula brunetě a ta si znovu klekla a začala mi ho kouřit opět tím ďábelsky dokonalým způsobem. Silně sála a špičkou jazyka kmitala na mé uzdičce a pomalu si jej zasunula hluboko do krku. Bylo to nádherný. Já tady za všechny chlapy dokazuju, že jsme schopný uspokojit ženu a mám tady dvě dokonalé dívky, se kterými si mohu hrát. A ony vzdychají a touží po mých dotycích. Mé péro bylo napnuto k prasknutí, v tom je Rita pleskla bičíkem a blondýna se otočila, lehla si přes bednu, zvedla šaty a vyšpulila svou dírku. Bruneta mi vzala úd a zavedla jí ho do pochvičky. Začal jsem ji pomalu šoustat a ona zatínala prsty do kůže na bedně a vzdychala. Snažil jsem se oddálit svoje vyvrcholení, ale její silné stahy mě brzo dostaly na vrchol. Byl jsem vydrážděný na vrchol a tak jsem začal stříkat. Ona vzdychala a to umocňovalo můj orgasmus. Můj mozek se zatemněl rozkoší a já jsem stříkal mohutnými stahy do těla té bohyně. Tak skvělé vyvrcholení jsem ještě nezažil. Ó, Bože,…
Z tohoto nádherného pocitu mě vytrhl Ritin výkřik: „Ty jsi se do ní vystříkal, ty prasáku!“ doprovázený prudkými šlehy bičíku po mých zádech a zadku.
„Copak jsem ti nepřikázala, že se nesmíš udělat!“ vzkřikla vztekle a vlekla mě na vodítku k řetězům. Držela mě tam za obojek, pleskala mě bičíkem přes ochabující úd, zatímco mě bruneta znovu připoutala ruce.
„Vidíš, ty ubožáku, máš ho zase měkkýho a k ničemu. Za to tě stihne trest“ řekla a odstoupila k bedně. Zde si odepnula pásek a svlékla kožené body. Měla velké, plné prsy, které měly velké bradavky. Byla celá vyholená a její kundička byla jako otevřená mušle, vypadala tak chtivá a chlípná.
Při tomto pohledu se můj úd začal zase stavět, v tom k ní obě zbylé dívky přistopily a zacaly ji hladit tělo. Pohrávaly si s jejími vlasy, hladily ji po krásných bocích, laskaly nádherná prsiska. Pak se ten blonďatý andílek sklonil a začal jí sát bradavky a Rita se prohnula jako luk a nechala se laskat.
V tom jsem slyšel zvuk a odzadu přicházel další chlap. Byl to mladík s nádhernou opálenou postavou, svalnatým tělem a dlouhými, tmavými vlasy. Jeho tělo bylo opravdu dokonalé ale nad vším kraloval jeho vztyčený úd. Trčel dopředu jako basebalová pálka v celé své délce a jak mladík šel, pohupoval se do stran jakoby hrozil a zároveň lákal.

Hřebeček se sklonil nad Ritou a ponořil svůj obličej do jejího rozkroku. Začal jí lízat hladit, Rita si lehla na bednu a podala se tomu hlazení. Blondýna jí hladila po těle, líbala jí, pohrávala si s ňadry a ten sameček jí lízal a sál. Ritě to dělalo dobře a za chvíli vzdychala a svíjela se v rozkoši. Bruneta zatím klekla před hřebce, vzala mu ten obrovitý penis do úst a zasunula jej hluboko do krku. Byla to zřejmě šampiónka v kouření a dělala to opravdu s rozkoší. Hladila mu kulky, přejížděla mu po jeho svalnatých stehnech a on tam stál a přiváděl Ritu k dalšímu vyvrcholení.
Po chvíli se Rita posadila, roztahla nohy od sebe a on jí tam vrazil ten svůj mocný nástroj, nyní vlhký a ještě více naběhlý. Pomalu jí tam zajel, ona se zlomila dozadu a prudce vzdychla. Tohle už se nedalo vydržet. Můj pták trčel dopředu a škubalo v něm touhou. Rita křičela neskrývanou rozkoší a občas se podívala na mě, jestli to vidím a jestli
trpím představou, že i můj penis by mohl být ten, který jí projíždí kundičku. A já trpěl k omdlení. Trvalo to celou věčnost, Rita došla k několika nádherným vyvrcholením a hřebec jí projížděl nenasytnou štěrbinku sem a tam. Potom Rita pokynula a on vytáhl ten svůj nástroj a pomalu jej zasunul do klečící blondýnky, která se mezitím svlékla. Ta vyjekla rozkoší, jak do ní zajel jeho napnutý nástroj a potom tam klečela a nechala se ošukávat. Položila hlavu dolů a rukama zajela mezi nohy a hladila mu pytlík a hrála s jeho koulemi.
Druhá dívka mě odvázala a odvedla mě k Ritě, která si klekla vedle blondýny a hřebečka. Brunetka poklekla a přejela mi penis několikrát ústy. Ten ztvrdnul a já jsem poklekl a ona mi jej zavedla Ritě do análku. Ten byl vlhký od předchozího milování a tak jsem tam pomalu, ale bez problému zajel.
„A teď přirážej!“ nakázala mi Rita a já jsem se nenechal pobízet. Úzká prdelka, Ritiny vzdechy a milující se pár vedle nás byla nádherná a vzrušující kulisa. Bruneta naslinila prsty a začala mi kroužit po bradavkách a to byla rozkoš k zešílení.
Blondýna držela hřebečkovi, Rita mi nabídla svou prdelku a tak jsme je tam šukali, všichni jsme vzrušeně a hlasitě vzdychali. V tom se Rita otočila na mě a přikázala mi: „Stříkej!“
Nemusela mě pobízet, v té chvíli mi v klacku začalo škubat a začal jsem stříkat do Ritina zadečku. Omdléval jsem jak rozkoší a únavou a tak jsem se ani nebránil, když mi byl znovu nasazen šátek na oči.
Byl jsem znovu vlečen za obojek, posazen do auta a to mě někam vezlo rychlou jízdou. Seděl jsem tam nahý a přemýšlel jsem, co mě čeká. Z toho mě otevření dveří a vytrhlo škubnutí za obojek. Vystoupil jsem z auta a zaslechl jsem, jak prudce zabzučel motor a ono odjelo. Chvíli se nic nedělo a tak jsem sebral odvahu a pokusil si sundat šátek z očí. Trest nepřicházel a tak jsem jej rozvázal.
Stál jsem nahý na silnici, hned vedle svého auta a vedle mě ležely moje šaty. Byly hezky srovnané, rychle jsem prohledal kapsy a otevřel auto. Uvnitř jsem se oblékl, nahodil motor a odjel k domovu. Čekala mě dlouhá cesta a s ní i čas přemýšlet nad tím, co jsem prožil.


Autor: sidonius69@yahoo.com

 


Zaregistrovat doménu
www.    
ZDARMAHOSTING - hosting zdarma k Vaší doméně!