Povídky plné sexu
zpět na hlavní stranu

 

Holka pod zákonem


Sabrina se mi vždycky líbila. Bylo jí teprve třináct, byla pod zákonem, ale byl to kus. Krásný kozičky jako by volaly o zmáčknutí. Na mý narozeniny přišla i se svou fakt hnusnou sestrou, která mě furt balila. Ble! O pár hodin později jsem zdrhl do pokoje, už mě to nebavilo a všichni postupně odcházeli. Pak přišla Sabrina. Řekla, že se jí líbím a že strašně dlouho touží po sexu, ale že jí teprve třináct, tak nemůže. A jestli bych ji teda - ona to fakt řekla - nepřefikl. Souhlasil jsem.

Strhal sem z ní oblečení, ona ze mě a šli sme na to.

Mačkal jsem jí kozičky, hladil ji a pleskal po prdelce. Říkala ať pohnu, že má být o půlnoci doma. Tak jsem poslech.

Hodil sem ji na postel, ale ona se začala ošívat že to možná nebyl dobrej nápad a že pude. Ale můj malej už chtěl a byl natěšenej, tak sem mu chtěl udělat radost. Chytil sem Sabrinu, ošívala se, ale já byl silnější. Hodil sem ji na postel a vrazil prst do její mušličky. Zaječela. Musel jsem jí nečím ucpat pusu. Pak jsem dostal nápad. Řekl sem jí ať si sedne, ona se bála, tak to udělala. strčil sem jí do pusu svoje nářadí a řekl ať maká. cucala mě, pusa jí kmitala po mým žaludu. udělal sem se a nutil ji ať polyká výstřiky.

Užil sem si vážně dost. ona se nakonec přiznala, , že věk hraje, že je jí patnáct. byl sem nadšenej, říkala že se jí to se mnou líbila a že přijde někdy znova.

Než odešla, pořádně sem jí svýžm kolíkem prošmejdil kundu. Jazyk měl taky co dělat! Vylizoval sem ji až k blance, ona se na mě nabodávala. nkdy na to nezapomenu, vopakujeme to každej den několikrát, ale láska. . . . . . . ? TO MI NEHROZÍ!JÁ SEM NA SEX.

 


Autor: divnejblbec@seznam. cz

Zaregistrovat doménu
www.    
ZDARMAHOSTING - hosting zdarma k Vaší doméně!