Povídky plné sexu
zpět na hlavní stranu

 

Cizinecká romance


Na úvod mi dovolte pár vět, o tom jak k tomu všemu došlo. Psal se rok 1993 a já zrovna dostudoval pražskou univerzitu žurnalistiky, jako dar od svého otce jsem, vzhledem k jeho Španělské národnosti, nemohl dostat nic jiného než letenku právě do země našeho původu. Samozřejmě že tam jezdíme každý rok minimálně dvakrát, ovšem tentokrát mi rodiče, jako důkaz vděku, pronajali útulný domek ve Valencii a to přímo na pláži.

V prvních chvilkách po příjezdu na místo kde budu celý příští měsíc vegetovat, jsem si začal uvědomovat, co tu budu sám dělat, cestou jsem nikoho nepotkal a v okolních bytech to zrovna nežilo! Druhý den ráno jsem vyběhl z kuchyně přímo do moře, taková paráda, (pomyslel jsem si)! A v tom jsem ji poprvé uviděl, ahoj (povídám), ona nic, jen se usmála, krásnější úsměv jsem snad neviděl. Vylezl jsem z vody a vracel se do svého domku, nemohl jsem ji pustit z hlavy, stále jsem viděl její dlouhé černé vlasy, nesměle se dotýkající malého oblého zadečku, plavečky které sotva zakrývali její ňadra a uhrančivé oči podporované nesmělým úsměvem, to vše mi zamotalo hlavu, tak že jsem jen padl na postel a myslel na ni. Byl jsem vzrušený, jako v transu, nechápal jsem co se semnou děje, stále jsem ji viděl a představoval si jak ji hladím a polibkuji. V samém vzrušení jsem si ani nevšiml, že někdo vstoupil do místnosti. Já ležel na pohovce zcela nahý a stopořený, začervenal jsem se, ovšem ona si začala rozvazovat horní díl plavek, tep se mi zrychloval a nemohl jsem dýchat. Čím blíž mi byla tím jsem se víc vzdaloval od reálného světa. Beze slov poklekla a vzala mne do úst, zaklonil jsem hlavu a začal se propadat do madrace. Pomyslel jsem si, že musím snít, ta dívka která mne na první pohled učarovala, mi právě teď dráždí svou rozkošnou pusinkou nejcitlivější část mého penisu. Musel jsem se podívat zda je to pravda, pohled dolů trval nekonečně dlouho až se naše oči setkali, pomalu se začala sunout nahoru. Její mokré tělo klouzalo po mém, Jakobech se snažil šplhat zpátky, ona ovšem vedla. Líbala mě po celém těle a mne nezbývalo než opětovat, její něhu. Pomalu jsem ji začal sundávat spodní díl plavek, poslední kousek textilu který ji zdobil. Vůbec jsem neměl nic pod kontrolou, vše co jsem si do té doby jen přál, ona plnila. Najednou, snad jsem si ani nevšiml jak, jsem do ni začal pronikat, opět se střetli naše oči, celý jsem zrznul a ona se pohybovala pomalu nahoru a dolu, naše pohledy zůstávaly upřeny do sebe. Po chvilce, jako bych se probudil a začal jsem být více aktivní, zvedl jsem ji, jako by nic nevážila a otočil pod sebe, začal jsem drsněji přirážet a ona odpovídala tenkým vzdycháním, poprvé jsem slyšel její hlásek. Byl jsem tak vzrušený, že jsem si nedával příliš času na další splývání, jako by to tušila a odstrčila mne od sebe, stoupl jsem si nad ní a zaklonil hlavu, uchopila můj penis a začala ho trénovat, netrvalo mi dlouho a mohutně jsem ejakuloval, zcela jsem ztratil vědomí a upadl zpět na pohovku. Po krátkém bezvědomí jsem otevřel oči a chtěl ji obejmout, nebyla tam, zcela vyčerpaný a šťastný jsem usnul.

Na druhý den ráno jsem, jako již tradičně vyběhl do moře, hledal jsem ji, ale již nikdy jsem tu dívku neviděl. Do dnes nevím jestli to nebyl jen sen, ať už ano, či ne nevadí, nikdy předtím, a bohužel ani poté jsem nic podobného nezažil. Dnes žiji právě ve Valencii a stále mám tu dívku před očima, později se stala předlohou a hlavní postavou, všech románů, které jsem od té doby napsal.


Willy


Autor: Willy

Zaregistrovat doménu
www.    
ZDARMAHOSTING - hosting zdarma k Vaší doméně!