Povídky plné sexu
zpět na hlavní stranu

 

3 holky a chlap

úvod

V tomto příběhu jsou použita jména mých skutečných spolužaček, těmto spolužačkám se omlouvám a říkám:
Nic lepšího mě nenapadlo.

Chodil jsem se Simonou už 3 měsíce. Šukali jsme poctivě, skoro každej den a tak už jsme věděli, co toho druhýho vzrušuje. Někdy jsme si pozvali ke mě domů i nějaký její kamarádky a potom jsem mohl obšťastňovat najednou třeba tři kundičky. Tohle je příběh jedný s těchhle návštěv.

Martina ke mě přišla a řekla mi, že za pár minut přijdou Eliška a Lucka. Přitom se na mě usmívala tak, že jsem okamžitě věděl, že rozhodně nebudeme hrát člověče, nezlob se. Začali jsme bez nich. Nechtěli jsme se zdržovat, a tak jsme se svlékli rychle a Simona mi ho začala krásně kouřit.

Moje sperma jí vždycky hrozně chutnalo a tak ho vysávala do poslední kapky. Stejně to bylo teď. Když jsem začal stříkat, Simona začala sát a apravdu všechno z chutí spolykala. V tu chvíli zazvonil zvonek.

Moji rodiče byli bezpečně pryč, u kamarádů. Jak je znám, tak tam taky měli pořádnou šukačku, takže jsme se nemuseli bát, že by to byli oni. Jak jsem byl, šel jsem otevřít. Holky moje óbrpéro už znaly, takže se hned hrnuly nadržený dovnitř. Nic jsme si neřekli a rovnou jsme hupli do postele. Všechny tři holky měly obrovský kozy, který jsem okamžitě začal pilně masírovat. Holkám jsem řek, ať mi ho vykouřej všechny najednou. Lehly si okolo mě a každá mi ho začala lízat z jedný strany. Díky tomu trojnásobnýmu nátlaku jsem byl hotovej skoro hned. Postříkal jsem jim jejich krásný ksichtíky a teprve teď jsem si všimnul a příjemně mě překvapilo, že holky si od minula vyholily lasturky. Zeptal jsem se: "Tak která půjde první?"

Chtěly všechny, ale moje holka byla přeci jenom Simča a tak měla přednost. Lehnul jsem si na záda a ona si na mě nasedla. Začala přirážet tak silně, že mě to skoro bolelo. Lucka si nasedla obkročmo nad můj obličeja já jsem jí začal jazykem projíždět jeskyňku. Elišce jsem jenom zběžně jezdil prstem v kundičce. Takhle to chvíli pokračovalo, já už jsem byl skoro hotovej a Lucčina šťáva mi takla všude a tak jsem její orgazmus uvítal. Slezla a začala si o kus vedle pořádně mastit. Já a Simča jsme se udělali zároveň a bylo to pořádně silný, takže Simča slezla a uvolnila místo Elišce, která měla k udělání ještě daleko. Ta mě převalila na bok a chvíli se jenom tak pohupovala, aby probudila mojí splihlou zbraň. Dařilo se jí to skvěle, ze všech tří holek měla nejsametovější pičku a tak se můj chlapák začal pomalu probouzet...
Pokračování příště.


Autor:
Anonym

Zaregistrovat doménu
www.    
ZDARMAHOSTING - hosting zdarma k Vaší doméně!